Обява
КОЛУМБ ЕООД

Агент недвижими имоти
RE/MAX е най-голямата световна мрежа от франчайз агенции за недвижими имоти в света, с повече от 140 000 агенти в над 8 300 офиса в над 115 страни.RE/MAX Европа е представена в почти всички държави на континента и е еталон за качество на обслужването!
Рецептата за успех на RE/MAX е фокусът върху високите ни стандарти за работа с клиенти, редовните обучения и сътрудничеството с всички участници на пазара на недвижими имоти.

Независимо дали сте опитен или нов в бизнеса с недвижими имоти, Вашата кариера е във възможно най-добрите ръце.

Ползите за Вас като агент на RE/MAX са:

- силен бранд - една от най-разпознаваемите и уважавани търговски марки в света;
- корпоративна култура и мрежа – един за всички и всички за един – в RE/MAX сме един отбор, в който aгентите споделят идеи и опит;
- кариерно обучение – топ трейнъри и успешни брокери обучават агентите ни постоянно – както онлайн, така и присъствено;
- маркетинг – офисът е оборудван с високо професионална технология, която Ви подкрепя с готови за ползване платформи и системи във всички етапи на работния процес;
- споделен фонд от знания – можете да се възползвате от утвърдено ноу-хау на цялата ни световна мрежа;
- подкрепа – като aгент на RE/MAX развивате собствен бизнес, но не сте сами;
- сътрудничество - силно поощряваме политиката на съвместни продажби, които повишават продуктивността на aгентите ни.

Ако:
- имате желание за дългосрочно развитие в областта на недвижимите имоти
- сте упорит и умеете да работите в екип,
- имате подход и опит в работата с клиенти,
- имате желание за динамична работа,
- се стремите към надграждане на знанията и постоянно обучение,
- имате желание за кариерно развитие,
- ако се стремите към доходи без лимит, които зависят изцяло от Вас, присъединете се към екипа на RE/MAX Dream!
Дайте летящ старт на Вашата кариера!

Същност на работата и основни задължения по позицията:
- проспектиране и генериране на потенциални клиенти чрез лични срещи, телефонни обаждания и др.;
- огледи на имоти;
- рекламиране на обекти;
- изготвяне на оферти за клиенти;
- консултиране и водене на преговори с клиенти и инвеститори;
- подписване на договори и сключване на сделки с недвижими имоти;
- поддържане на отношения с клиентите и привличане на нови;
- проучване и анализиране на тенденциите на пазара на недвижими имоти;
Присъединете се към екипа ни - RE/MAX Dream във Варна!

Необходими документи за кандидатстване:
1. CV с актуална снимка
2. Задължително мотивационно писмо

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Договор:
Граждански

Ниво в йерархията:
Служители

Трудово възнаграждение:
От 2000 до 3000 лева на месец

Категория:
Продажби - експерт мениджъри
Населено място:
Гр. Варна
Адрес:
гр. Варна, бул. Владислав Варненчик № 324, ет. 2, офис 2
Дата:
25.Април.2024
Организация:
КОЛУМБ ЕООД
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители