Обява
Баумакс България ЕООД

ХИГИЕНИСТ/КА- Бургас
Описание
ХИГИЕНИСТ/КА

За подпомагане на екипа ни в гр. Бургас, гл. път Бургас-София, 4-ти километър, търсим ангажиран и отговорен

Основни задължения:

- Поддържа чистотата на обекта и прилежащите му външни територии
- Поддържа наличност от санитарно-хигиенни средства
- Сортира и извежда отпадъците на предвидените за това места

Ние предлагаме:

- дългосрочност и коректни трудови отношения;
- карта за отстъпка в обектите на дружеството;
- възможност за участие в програма Multisport;

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, то моля, изпратете Вашата автобиография с посочен референтен номер директно онлайн

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално и подлежат на закрила по смисъла на ЗЗЛД.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Физически / Ръчен труд
Населено място:
Гр. Бургас
Адрес:
гр. София, бул. \"Владимир Вазов\" 83
Дата:
4.Април.2024
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители
Повече информация за Баумакс България ЕООД може да получите ТУК
Внимание: Некоректни потребители публикуват обяви на импулсни телефони започващи с 0481, 0871, 0881, 0890, 0891, 0900.