Обява
Ван Холдинг ЕООД

Касиери- София
Описание
Вашите отговорности и задължения като касиер са:

* участвате в цялостния процес по обслужване на клиентите на търговския обект
работите за повишаване на оборота на магазина и за утвърждаване на доброто име и марката „Фантастико“

* маркирате закупените от клиентите стоки, опаковате ги, приемате плащането в брой, с карта или с ваучери за храна

* предлагате за продажба на клиентите на магазина стока от активната промоция

* участвате в зареждането на стоките в търговската зала

* поддържате отлична хигиена на работното си място

* грижите се за комфорта на нашите клиенти и това те да бъдат добре обслужени, като сте вежливи, усмихнати и отзивчиви с тях

От кандидатите очакваме да притежават:

* стаж в областта на търговията с хранителни стоки или търговия на дребно с други стокови групи

* опит в работата с касов апарат и електронни везни

Ние Ви предлагаме:

* Работа в сигурна и бързо-развиваща се компания със стабилни позиции на българския пазар
Въвеждащо обучение

* Възможност за кариерно развитие

* Работа в сплотен, динамичен и отговорен екип

*Трудово възнаграждение + бонус за постигната цел на стокооборота + 60лв ваучери за храна /месечно + карта за отстъпка при пазаруване

*Удобен график на смени (с възможност за работа на 8 или 4 часа)

Необходими документи за кандидатстване: автобиография с посочена позиция, за която се кандидатства. Документи се приемат в Централния офис на фирмата в кв."Симеоново", ул."Момина сълза" №14а, комплекс "SkyWay" или на jobs@ff-bg.net.

Телефон за повече информация: 029692550
Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Продажби - продавачи и помощен персонал
Адрес:
София, ул“.Момина Сълза“ 14 А
Дата:
3.Април.2019
Детайли за организацията:
Повече информация за Ван Холдинг ЕООД може да получите ТУК