Обява
Оргахим

АПАРАТЧИК СИНТЕЗ
Ref.No:
02564

Оргахим АД е иновативна, пазарно-ориентирана компания с повече от 120 години история. Като водещ производител на бои и лакове, ние предоставяме пълно удовлетворение на нашите клиенти и партньори, с качеството, трайността и ефективността на нашите продукти, както и с красотата на цветовете. Във връзка с окомплектоване на екипа си, фирмата търси да назначи:

АПАРАТЧИК СИНТЕЗ за цех „СМОЛИ“

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
• Изпълнява технологичната схема за производство на смоли, разтвори и други продукти в цеха;
• Спазва технологичните инструкции за производство;
• Отговаря за точното по вид и количество дозиране на суровини и материали в съответния реактор, съгласно утвърдена рецептура;
• По време на работа следи за техническото състояние и правилната експлоатация на машините и съоръженията в цеха.

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
• Средно специално образование, за предпочитане с химическа или техническа насоченост;
• За конкурентно предимство се счита:
- Опит в производствено предприятие от химическата промишленост;
• Бързина, сръчност и добра работа в екип.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Реален трудов договор и осигуровки върху цялата заплата;
• Сменен режим на работа;
• Изплащане на заплатата на 1-во число от месеца, следващ отработения;
• Увеличение на основната заплата след изтичане на изпитателния срок;
• Осигуряване за 2-ра категория труд;
• Ваучери за храна в размер на 70 лв./месец
• Подаръчни ваучери за Коледа в размер на 120лв.
• 200 лв. за лекарства и 120 лв. за зъболечение на година;
• Работно облекло, работни обувки и лични предпазни средства;
• Преференциални цени за корпоративни SIM карти за лично ползване;
• Закупуване на фирмени продукти с отстъпка;
• Карти с отстъпки за пазаруване в Зора, Метро, Мr. Bricolage, Joy Optics, Петрол и др.

НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ:
• Актуална автобиография;

Предоставените от вас данни са лични и попадат под специалната защита по смисъла на ЗЗЛД. „Оргахим“ АД се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява под каквато и да е форма, освен за целите на настоящия подбор.
Изисквания към кандидата
Образование: Средно-специално

Трудов опит:
Без професионален опит

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Производство
Химия, горива и минно дело
Населено място:
Гр. Русе
Адрес:
бул. Трети март 21
Дата:
5.Ноември.2021
Организация:
Оргахим
Детайли за организацията:
Повече информация за Оргахим може да получите ТУК