Обява
Easy Consult

ЮРИСКОНСУЛТ- Стара Загора
"Изи Консулт“ е фирма за набиране и подбор на персонал, чиято мисия е да свързва най-добрите служители и топ работодатели в България и чужбина.

Във връзка с разрастване дейността на наш клиент - утвърдена производствена компания, търсим отговорен специалист за позицията:

ЮРИСКОНСУЛТ

Вашите основни задължения ще са свързани с:

- Изготвяне на правни документи;
- Вписване и получаване на актове, удостоверения и други документи;
- Работа с клиенти и партньори на фирмата;
- Осъществяване на юридическо обслужване в областта на гражданско процесуалното и трудовото право;
- Изготвяне на търговски договори;
- Изготвяне на предварителни договори и нотариални актове;
- Подготовка на документи за участие в различни видове обществени поръчки;
- Подготовка на договори, свързани с настоящи и бъдещи проекти във фирмата;
- Предоставяне на становища и даване на мнение по правни въпроси, свързани с приложението на нормативни актове и документи; помощ и консултация по правни въпроси, свързани с дейността на фирмата;
- Участие в разработването на вътрешни актове на компанията – заповеди, процедури, инструкции и други.

Подходящият кандидат отговаря на следните изисквания:

- Висше образование - юридическо;
- Минимум 2 години стаж по специалността;
- Добро владеене на английски език;
- Много добри умения за работа с MS Office пакета;
- Личностни качества като аналитичност, проактивност, организираност и лоялност.

Кандидатствайте и можете да получите:

- Работа в утвърдена производствена компания и динамична среда;
- Възможност за професионално развитие;
- Много добро възнаграждение, съобразено с опита и уменията на кандидата;
- Трудов договор и дългосрочна заетост.

Ако проявявате интерес, изпратете ни Ваша автобиография. Мотивационното писмо е по желание, като ще се радваме да разберем повече за Вас и за мотивацията Ви да работите като Юрисконсулт.

Наш консултант ще се свърже с одобрените по документи кандидати в рамките на 5 работни дни.

Услугите на Изи Консулт са напълно безплатни за кандидатите.

Ако имате роднини, приятели, познати, можеш да ни препоръчате, като споделите линка към обявата.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър, Профил: Зооинжинер

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Правни и Юридически услуги
Населено място:
Гр. Стара Загора
Дата:
9.Октомври.2019
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Детайли за организацията:
Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК