Обява
Easy Consult

ИНЖЕНЕР, АВТОМАТИЗАЦИЯ
Изи Консулт е българска консултантска компания, специализираща в управлението и развитието на човешки ресурси, подбор на персонал и работодател временна заетост.

За наш клиент – водеща индустриална компания в град Шумен, търсим мотивирани и квалифицирани специалисти за позицията:

Вашите основни отговорности ще бъдат:

- Изпълняване на проекти за автоматизация на производствените процеси;
- Програмиране и пускане на системи за измерване и контрол;
- Внедряване на нови методи за автоматизация на процесите;
- Създаване на приложения за визуализация;
- Оформяне и изготвяне на проектна документация и технически оферти.

Подходящият кандидат има:

- Подходящо висше образование - Автоматика, Електроника, Електроинженерство;
- Опит на сходна позиция - минимум 2 години;
- Опит и познания за PLC контролери (за предпочитане SIEMENS);
- Работно ниво на английски език.

В замяна компанията предлага:

- Дългосрочна работа в международна компания;
- Много добри условия на труд и отлично разработена система за безопасност при работа;
- Стимулиращо възнаграждение;
- Богат социален пакет - ваучери за храна, празнични бонуси, поемане на разходи за квартира за кандидати от други населени места;
- Възможност за повишаване на квалификацията и преминаване на обучения в чужбина.

Ако успяхме да предизвикаме Вашия интерес, моля да кандидатствате с актуална автобиография, като натиснете бутона "Кандидатствай за тази позиция".

Ще се свържем с одобрените по документи кандидати в рамките на 5 работни дни.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани конфиденциално.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/30.08.2017.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Производство
Хранителна промишленост / храни и напитки
Населено място:
Гр. Шумен
Дата:
4.Април.2019
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Детайли за организацията:
Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК