Обява
Easy Consult

Служители в склад- София
Ние сме българска консултантска компания, специализирана в управлението и развитието на човешки ресурси.

За наш клиент, лидер на пазара на бързооборотните стоки, търсим:

Складови служители

Ако ти си нашият кандидат, ще получиш:
Дългосрочна работа, постоянен трудов договор и пълни здравни и пенсионни осигуровки;
Регулярно увеличение на заплатата;
Допълнителни бонуси и социални придобивки: ваучери за храна, допълнително здравно осигуряване; карта за спорт; подпомагане при новородено дете; допълнителен ден отпуск за рожден ден.
Осигурен транспорт удобен за живеещите в района на: ж.к. Люлин; бул.Сливница;
бул. К. Величков; ул. Опълченска; Лъвов мост; Сточна гара; Бул. Владимир Вазов; Стадион Герена; ул. Поп Грую; Пощата на ул. Витиня и Ботевградско шосе; МОЛ Сердика; х-л Плиска; Окръжна Болница; Разклона за Горубляне.
Въвеждащо обучение;
Възможност за развитие в компанията.
От теб очакваме:
Релевантен опит- предимство;
Отговорност към работата;
Изпълнителност и дисциплинираност;
Завършено средно образование;
Умение за работа в екип.
Задълженията ти ще са свързани с:
Получаване на заявки;
Подготовка на поръчки;
Извършване на вътрешно-складов транспорт.

При интерес изпрати директно своята автобиография!

Услугите на Изи Консулт са напълно безплатни за кандидатите.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 190/ 02.03.2017 за извършване на дейност като предприятие, което осигурява временна работа, валидно до 02.03.2022 г.
Изисквания към кандидата
Образование: Средно

Трудов опит:

Ние предлагаме

Трудово възнаграждение:
От 1450 до 1700 лева на месец

Категория:
Работа в склад
Адрес:
Sofiya; Mladost 4; Business Park 1
Дата:
16.Юни.2020
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Детайли за организацията:
Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК