Обява
Менпауър България ООД

РЕГИОНАЛЕН МЕНИДЖЪР- София
Описание

РЕГИОНАЛЕН МЕНИДЖЪР
Менпауър е световен лидер в сферата на подбора и управлението на човешките ресурси, чрез повече от 4400 офиса в 80 държави.

За наш партньор – Иновативна FinTech компания, която предлага микро-финансови услуги в сътрудничество с мобилни телекомуникационни оператори и други партньори. За нарастващият им екип, ние търсим да назначим служител на позиция:

Отговорности:

• Развитие и увеличаване на продажбите в поверения регион;
• Създаване, поддържане и разширяване на клиентската база;
• Определяне на цели за продажби и събирания на отделните офиси от региона;
• Разработване на стратегии за продажби и събирания и постигане на зададени таргети;
• Мониторинг на ефективността на екипа и мотивиране за постигане на целите;
• Набиране и обучение на персонала в региона.

Изисквания:

• Висше образование;
• Професионален опит - минимум 2 години стаж на подобна позиция (познания
и опит в областта на продажбите на финансови услуги – предимство);
• Доказани умения в областта на директните продажби и развитието на директна мрежа;
• Много добра компютърна грамотност;
• Добро владеене на английски език - предимство;
• Шофьорска книжка.

Личностни умения:

• Предприемачески усет и ориентация към постигане на високи резултати;
• Отлични комуникативни и организационни умения и стратегическо мислене;
• Умение за ръководене на екип, с отлични лидерски качества;
• Умение за работа в динамична среда с различен тип клиенти, умение за управление на различни операции от разстояние.

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за Вас, моля изпратете Вашето актуално CV.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Благодарим Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:
Мениджмънт, бизнес развитие
Адрес:
гр.София, ул.Никола Мирчев №33
Дата:
6.Декември.2018
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК