Обява
Easy Consult

Личен Асистент на управител
Ref.No:
PS_DS
Easy Consult е създадена през 2004г. и оттогава насам сме най-бързо развиващата се агенция за подбор на персонал в България. Благодарение на индивидуалния ни подход към нуждите и изискванията на всеки един от нашите клиенти, портфолиото ни се разрастна през годините и екипите ни се простират в 5 български града като София, Пловдив, Варна, Бургас и Шумен, както и в Сърбия и Германия.

За фирма наш клиент, утвърдена в проектирането и доставката на телекомуникационно оборудване и измервателна апаратура, търсим да назначим Личен Асистент на управителя.

Изисквания:
• Отлично владеене на английски език;
• Релевантен предишен опит;
• Висше образование в сферата на Инженерните науки – Телекомуникации, IT, Електроника, Бизнес администрация, Връзки с обществеността;
• Комуникативни и организационни умения.

Отговорности:
• Изготвяне на графиците на управителя;
• Приемане и координиране на обаждания;
• Ежедневно организиране на офис дейностите;
• Администриране на фирмената документация;
• Организиране на пътувания и срещи на управителя.

Компанията предлага:
• Трудов договор;
• Много добро финансово възнаграждение с възможност за бонуси;
• Приятелска работна среда и безплатни напитки в офиса;
• Фирмени обучения и възможност за професионално развитие.

Защо да кандидатствате с Изи Консулт?
• Кариерно консултираме и насърчаваме всеки кандидат индивидуалнo;
• Съветваме при подготовка на документите за кандидатстване;
• Даваме насоки за успешно представяне по време на интервюто;
• Работодателите разглеждат нашите кандидати с предимство.

При интерес от Ваша страна, моля да изпратите вашата автобиография.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/30.08.2017г.
Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:
От 1500 до 1900 лева на месец

Категория:
Администрация
Административни и офис дейности
Дата:
29.Май.2019
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Детайли за организацията:
Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК