Обява
Easy Consult

Персонал за кино комплекс на 4 или 8 часa- София
Описание
Персонал за кино комплекс на 4 или 8 часa
Персонал за кино комплекс на 4 или 8 часа

Ако имаш интерес, кандидатствай, за да получиш:
Добро стартово възнаграждение и утвърдена система за израстване в организацията, което включва и повишаване на възнаграждението;
Работа на трудов договор с пълни осигуровки;
Работа на смени (8ч. или 4 часов работен ден);
Специално предвидени фирмени обучения;
Много добра и приятелска атмосфера за работа с позитивен и млад екип;
Удобна локация в района на кв.Младост 4 и кв. Малинова долина и близки спирки на градски транспорт;
Договорени отстъпки за хранителни заведения в търговските центрове;
Изисквания към кандидатите:
Предишен опит не е задължителен!
Mотивация за работа с клиенти;
Отговорност към работния процес;
Умения за работа в екип;
Енергичност и добри кумуникативни умения;
Основните задължения ще включват:
Приветливо посрещане и изпращане на клиентите в киното и поддържане на хигиената в кино салоните;
Консултиране на клиентите за предлаганите филми и продажба на билети;
Продажба на храни и напитки;
Поддържане на търговски вид и чистота на работното място;
Приемане на стоки и аранжиране на витрини и др.

Ако искаш да стартираш веднага, не се колебай да кандидатстваш, като ни изпратиш актуална автобиография или се обади на телефон 0882 297 918

Всички кандидатури ще бъдат разгледани конфиденциално. Поради големия брой кандидатури, които получаваме, ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.Работата на Easy Consult се основава на удостоверение № 190/ 02.03.2017, валидно до 02.03.2022 г.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Ние предлагаме

Пълен работен ден

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:
Администрация
Адрес:
Sofiya; Mladost 4; Business Park 1
Дата:
15.Март.2019
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Детайли за организацията:
Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК