Обява

РЕЦЕПЦИОНИСТИ/КИ ЗА ФИТНЕС ФЛАЙС ДРУЖБА
Ref.No:
13
Описание
РЕЦЕПЦИОНИСТ/КА ФИТНЕС ФЛАЙС - ДРУЖБА

Фитнеси „Флайс“ е българска верига модерни фитнес клубове в София, която вече 30 години създава комфорт и удобство на клиентите си като им предоставя богат асортимент от спортни, развлекателни и възстановителни услуги. Фитнес Флайс ДРУЖБА се намира на бул. Искърско шосе № 4.

За хората, които работят във „Флайс“, фитнесите са продуктивно и приятно работно място, на което се развиват личностно и професионално и наред с това се чувстват добре.

Постигаме тази атмосфера на стабилност и мотивация като осигуряваме на хората си:

- удобен работен график на смени, достатъчно гъвкав и за студенти или хора, търсещи втора работа
- работно място в близост до дома
- редовно заплащане
- начално и продължаващо обучение
- безплатни фитнес тренировки за служители
- отстъпка от фитнес абонаментите за членове на семейството
- споделяне на опит от колеги с над 20-годишна кариера в структурата на „Флайс“
- периодичен ръст на възнагражденията
- поощрения за активните служители
- възможност за кариерно израстване
- отношение, основано на взаимно уважение
- оказване на взаимопомощ при планиране и изпълнение на работните задачи

Администраторската позиция е предпочитана, защото с изпълнение на основните задължения, се усвояват и ценни знания и умения:

- Посрещането и обслужването на клиентите на фитнес клуба развива социалните умения като те „тренира“ да комуникираш свободно с различен тип хора.
- В процеса на предлагане и продаване на абонаментни карти, спортни услуги и продукти от бара развиваш своите търговски способности. А, ако все още нямаш такива, ние ще ти помогнем да ги придобиеш.
- Ще можеш да подобриш, както личните си организационни умения, така и уменията за организация на документи и процеси, благодарение на работата с нашата компютърна програма, с парични средства, касов апарат и пос терминал.
- Ако желаеш да водиш по-здравословен начин на живот, но все решаваш да започнеш от понеделник или от Нова година, запознаването с характеристиките на продуктите, предлагани на бара, както и приготвянето на фитнес и топли напитки, ще те мотивира да сложиш край на това отлагане.
- Позицията предоставя възможност за интензивно запознаване с нови хора на различна възраст, с всестранни интереси и професии, което е поставило началото на неедно приятелство и партньорство.

Ще се радваме да посрещнем сред нас още мотивирани и приятни хора, затова, не се колебай да кандидатстваш и ни изпрати автобиография и актуална снимка.

* Отношенията ни ще бъдат законово уредени с подписване на трудов договор.

Изисквания към кандидата
Образование: , Профил:

Трудов опит:
Без професионален опит

Ние предлагаме

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Административен персонал, Служители

Категория:
Забавление
Обслужване на клиенти / каса
Населено място:
Гр. София
Дата:
24.Април.2024
Организация:
ХЕПИ ГРУП 1 ЕООД
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители
Детайли за организацията:
Повече информация за ХЕПИ ГРУП 1 ЕООД може да получите ТУК