Обява
ПРИТИ ЛАБ ЕООД

КОЗМЕТИК / КОЗМЕТИЧКА
Ref.No:
271017

Във връзка с разширяване на дейността на нашия салон Pretty Lab (София, кв.Дървеница), търсим отговорен, лоялен, мотивиран и с желание за работа кандидат за позицията "козметик".
Салон е оборудван със собствени уреди за фотоепилация, терапии GUINOT, радиофреквенция (RF), неинвазивна липосукция (аналог на VelaShape), кавитация, фотоподмладяване и други иновативни разработки и методи в областта на апаратната козметика.

Отговорности:
• извършване на козметични процедурите с налично оборудване и качествени продукти, спазвайки установените стандарти;
• консултиране на всеки отделен клиент, относно извършваните услуги, на приниципа на индивидуалния подход;
• следене за наличните консумативи и своевременното им набавяне;
• поддържане на изрядна хигиена в салона и прилежащите помещения.

Изисквания:
• средно образование с подходяща квалификация;
• опит в областта на козметичните услуги ще бъде предимство;
• умения за общуване, инициативност и енергичност;
• отговорност и лоялност към компанията.

Ние предлагаме:
• работа в фирма с установени стандарти;
• 5 дневна работна седмица (възможно гъвкаво работно време по избор на служителя);
• заплата + процент от личния оборот (или други варианти на заплащане в зависимост от предпочитанията на кандидата),
• периодично обучение.

Ако проявявате интерес и отговаряте на изискванията, моля изпратете подробна автобиография (CV) и актуална снимка, като не забравяте да посочите референтния номер (Ref.№) на позицията и координати за обратна връзка.
Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Информацията, която представяте е поверителна и попада под защитата на ЗЗЛД и се предоставя доброволно и с изричното съгласие на всеки кандидат.
Изисквания към кандидата
Образование: , Профил:

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции, Служители

Категория:
Салони за красота
Адрес:
София, кв.Дървеница, ул.Иван Боримечката 3а
Дата:
27.Октомври.2017
Детайли за организацията:
Повече информация за ПРИТИ ЛАБ ЕООД може да получите ТУК