Обява

Складов служител
Във връзка с разширяване на дейността ни, търсим да назначим: Складов служител.

Компанията предлага:

Трудов договор;
Отлично възнаграждение;
Работно време от понеделник до петък от 09:00ч. до 18:00ч.
Корпоративно обучение;
Допълнително здравно осигуряване, след изтичане на изпитателния срок;
Развита мотивационна политика - различни отстъпки и преференциални условия за карти за спорт;
Работа в стабилна фирма с мотивиран екип.

Основни задължения:

Товаро-разтоварни операции;
Подредба, складиране и разпределение на стоки;
Заскладяване и отскладяване на стоки в складов модул;
Ежедневни инвентаризации;
Фактуриране и извършване на справки в складов модул;

Основни изисквания:

Предишен опит като складов служител или релевантна длъжност;
Високо ниво на отговорност, дисциплина и лоялност;
Компютърна грамотност - добро ниво;
Свидетелство за мотокар - предимство;
Шофьорска книжка „Б“ категория – предимство.
Изисквания към кандидата
Образование: , Профил:

Трудов опит:

Ние предлагаме

Категория:
Работа в склад
Населено място:
Гр. София
Дата:
26.Април.2024
Организация:
Cross Source
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители
Детайли за организацията:
Повече информация за Cross Source може да получите ТУК
Внимание: Некоректни потребители публикуват обяви на импулсни телефони започващи с 0481, 0871, 0881, 0890, 0891, 0900.