Обява

Мениджър по продажби/оператор
Фирмата „Shark med“ се занимава с продажба на натурални продукти за красота и здраве. Всички стоки са от официални производствени заводи.

Дистанционна работа, работа от вкъщи! Приемаме без опит, всичко ще научим!

Условия:
- График 5/2, от 9:00 до 18:00.
- Заплата от 1 600 BGN (часова ставка + ставка за потвърдена заявка).
- Изплащане веднъж на 2 седмици.
- Интересни бонуси.
- Кариерен растеж, за 3-5 месеца операторът може да стане ръководител на група за продажби.
- Платено обучение.
- Работа по готов скрипт (текст).
- Гореща база (клиент оставя заявка за интересуващия го продукт след реклама).

Изисквания:
- Свободно владеене на български език.
- Комуникативни умения.
- Желание за учене и заработване.
- Да има компютър или лаптоп, слушалки с микрофон и висока скорост на интернета.

Задължения на служителя:
- Необходимо е да се проведе продажба на заинтересования клиент, който е оставил заявка за стока по готов текст (скрипт).
- Средно на ден 25-35 разговора.
- Група стоки: красота, здраве, продукция от официални заводи, с сертификация и лиценз.

За интервю и уточняване на детайли пишете в Telegram https://t.me/SHARK_HR (Задължително с посочване "Работа България").
Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Ние предлагаме

Постоянна

Трудово възнаграждение:
От 1 до 3 лева на месец

Категория:
Продажби - експерт мениджъри
Гр. София, Гр. Пловдив, Гр. Варна, Гр. Бургас, Гр. Стара Загора, Гр. Русе, Гр. Благоевград, Гр. Велико Търново, Гр. Видин, Гр. Враца, Гр. Габрово, Гр. Добрич, Гр. Кърджали, Гр. Кюстендил, Гр. Ловеч, Гр. Монтана, Гр. Пазарджик, Гр. Перник, Гр. Плевен, Гр. Разград, Гр. Силистра, Гр. Сливен, Гр. Смолян, Гр. Търговище, Гр. Хасково, Гр. Шумен, Гр. Ямбол
Дата:
12.Април.2024
Организация:
SharkMed
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители
Детайли за организацията:
Повече информация за SharkMed може да получите ТУК