Обява
Парагон Груп ЕООД

ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ в гр. СТАРА ЗАГОРА
Описание
Здравейте бъдещи колеги,
Tърсим ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ за магазин за медицински изделия.

Ако обичате да помагате на хората сте попаднали на правилното място. Работата при нас ще ви даде възможност да научите много за здравето и да го прилагате помагайки на хората да оздравяват или да живеят по-добре, с предлаганите от нас продукти.

Работейки в колектив, ще имате предимството, по един съвременен начин да усвоите работата на консултант-продавача. Работейки се със складова програма, компютър, интернет, имейл, централа и т.н. и комуникирайки ежедневно с останалите служители на фирмата във връзка с изпълнението на задълженията, ще имате винаги на кого да разчитате както по време на своето обучение, така и по време на работата в последствие.

Част Вашите задължения, ще включват:
*обслужване на клиенти на магазина: запознаването им с продуктите, които предлагаме, помощ при избор на продукт.
*извършване на продажби на клиенти в магазина и регистрирането им в търговската система на фирмата.
*работа с касов апарат, пос терминал, телефон, принтер, скенер.
*приемане и обработка на входящи и/или изходящи документи и пратки;
*комуникация с клиенти по телефон, имейл и други онлайн системи за комуникация;
*комуникация с останалите звена във фирмата с цел изпълнение на ежедневните задачи и цели.

За да изпълнявате задълженията си с лекота, имаме следните ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ изисквания към кандидатстващите за тази позиция:
* висше или средно икономическо образование;
* добри умения за работа с компютър и офис техника, принтер, скенер, офис пакет, интернет;
* представителен външен вид.

За да сте подходящ за позицията консултант-продавач е необходимо да притежавате следните личностни качества:
* да сте усмихнат и приветлив човек;
* да имате търговски нюх;
* да умеете правилно да се изразявате;

При кандидатстването за предимство ще се считат:
* висше или средно образование с придобита специалност в здравеопазването или икономиката;
* препоръки от други работодатели;
* опит на подобна позиция.

Какво предлагаме:
* 40 часова работна седмица със сумарно изчисляване на работното време по график, като през седмица се работи и през седмица се почива в събота. Неделя винаги е почивен ден.
* Конкурентно възнаграждение за позицията;
* Фирмено обучение.

Моля желаещите да кандидатстват по обявата да изпратят подробно CV, ЗАДЪЛЖИТЕЛНО С АКТУАЛНА СНИМКА!

Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю!

Гарантираме конфиденциалност на информацията и пожелаваме успех на всички решили да кандидатстват за тази позиция!
Изисквания към кандидата
Образование: Средно

Трудов опит:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:
Продажби - продавачи и помощен персонал
Фармацевтични продукти
Населено място:
Гр. Стара Загора
Адрес:
бул. "Патриах Евтимий" 93А, Стара Загора, България
Дата:
8.Април.2024
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители
Детайли за организацията:
Повече информация за Парагон Груп ЕООД може да получите ТУК