Обява

Технолог Винопроизводство
Описание
ТЕХНОЛОГ ВИНОПРОИЗВОДСТВО

Бургозоне е бутикова изба разположена до град Оряхово. Избата разполага със 100ха масив и 13 сорта грозде непосредствено до винарната. Бургозоне произвежда висококачествени вина многократно награждавани от най-престижните конкурси в света и изнасяни в над 20 страни в 4 континента.

Бургозоне търси да назначи технолог на постоянна работа. Това е невероятна възможност да се присъедините към професионалния екип на една от най-модерно екипираните български изби, ориентирана към производството на качествени вина в затворен цикъл предназначени главно за взискателни експортни пазари.

Изисквания:

1. Образование – висше (бакалавър или магистър)
2. Специалност:
* Технология на винопроизводството
* Технология на виното и високоалкохолните напитки
* Технология на виното и пивото
3. Наличие на трудов стаж мин 1 гроздоберна кампания
4. Компютърна грамотност
5. Прецизност, организираност, енергичност, лоялност. Умения за работа в екип
6. Познаване на нормативните актове и стандарти свързани с производството на вино (Закон за виното, Закон за акцизите и данъчните складове и Правилник за прилагането му, Закон за храните,..) и Действащите регламенти на ЕС свързани с винопроизводството.
7. Познаване на нормативните изисквания за охрана на труда и противопожарна охрана при винопроизводството.
8. Познаване на съвременните технологии и на технологичното оборудване за производство на вино.
9. Владеене на английски език или друг западен език е предимство.

Задължения:
Под ръководството на нашия технолог - консултант:
- Организация на процеса на винопроизводство - Приемане и преработка на грозде, Алкохолна ферментация, Съхранение на наливна продукция, Бутилиране.
- Анализ на качеството на суровината за производство на вино и на готовата продукция
- Логистика на суровини и материали, обезпечаващи производството на вино
- Обучаване за усвояване на нови машини
- Лабораторни анализи на грозде и вино.
- Контрол на качеството на произведената продукция;
- Осигуряване на безопасни условия на труд и противопожарна защита;
- Водене на документацията на избата – отчети за счетоводството и Дневници към ИАЛВ, работа със стокова програма.

ФИРМАТА ПРЕДЛАГА:

- Постоянен трудов договор и допълнителна здравна застраховка;
- Добро възнаграждение в зависимост от стажа;
- Обучение и придобиване на практически умения на най-високо международно ниво;
- Участие в изложения в страната и в чужбина, в международни семинари и др.
- Възможност за професионално развитие и израстване;
- Съдействие за настаняване в град Оряхово или в по-голям град в радиус +/-70км (Плевен, Враца, Козлодуй) и за устройство на семейството /деца, съпруга/;
- Възможност за служебна кола.

Ако нашето предложение Ви е заинтересувало ни изпратете CV и мотивационно писмо

Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Поканените следва да представят референция от предишни работодатели или преподаватели.
Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Специални умения:
Образование – висше (бакалавър или магистър) със специалност: * Технология на винопроизводството * Технология на виното и високоалкохолните напитки * Технология на виното и пивото Наличие на трудов стаж мин 1 гроздоберна кампания

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Висше управленско ниво

Категория:
Хранителна промишленост / храни и напитки
Населено място:
Гр. Оряхово
Адрес:
Шато Бургозоне, 3300 Оряхово
Дата:
12.Май.2024
Организация:
Бургозоне EOOD
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители
Детайли за организацията:
Повече информация за Бургозоне EOOD може да получите ТУК