Обява

Хигиенист/Чистач
ЕИХ Консулт ООД търси да назначи Хигиенист/Чистач за своята административна сграда на бул. Симеоновско шосе 89-А.

Като част от екипа ни задачите ви ще включват:
- Пълно почистване на офис сградата ни.

Ти си подходящият кандидат, ако притежаваш:
- Добра ориентация;
- Позитивност и енергичност;
- Гъвкавост;
- Комуникативност;
- Имаш опит в почистването на офис сграда.

Ние предлагаме:
- Трудов договор (сключен с ЕИХ Консулт ООД) със стимулиращо нетно възнаграждение, пълни осигуровки и коректно отношение;
- Работно време - от 8:30ч до 17ч (понеделник - петък);
- Медицинска застраховка;
- Ваучери за храна;
- Мултиспорт карта;
- Модерна работна среда;
- Отлично отношение.

Ако позицията отговаря на твоите професионални интереси, кандидатствай, като ни изпратиш автобиография си с актуална снимка.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал

Категория:
Хранителна промишленост / храни и напитки
Населено място:
Гр. София
Адрес:
бул. Симеоновско шосе 89-А
Дата:
12.Април.2024
Организация:
ЕИХ Консулт ООД
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители
Детайли за организацията:
Повече информация за ЕИХ Консулт ООД може да получите ТУК