Обява
Manpower Bulgaria

Шивач/ка
Описание
Шивач/ка
Менпауър е световен лидер в сектора на труда и създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Нашият Клиент – утвърдена компания с дългогодишен опит в производство на текстил. За тях търсим да назначим прецизни и мотивирани за работа кандидати за позицията:

Шивач/ка

ОТГОВОРНОСТИ:

- Ушиване на различни елементи за спално бельо, чаршафи, олекотени завивки, възглавници, кърпи и други;
- Работа на права машина;
- Съблюдава качеството на произведената продукция;
- Дава идеи за подобрение на производствения процес;
- Работи в екип
- Подредба и чистота на работното място.

ИЗИСКВАНИЯ:

- Средно образование;
- Отговорност и дисциплинираност;
- Умение за работа в екип;
- Опит на сходна позиция – 1 година.

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

- Добро заплащане;
- Място за хранене и отдих;
- Стабилност и перспектива за развитие;
- Коректност и прозрачност при трудови взаимоотношения;
- Осигурен безплатен транспорт;

Ако отговаряте на посочените изисквания и искате да бъдете част от амбициозен и мотивиран екип, то моля изпратете ни Автобиография и ние ще се свържем с Вас, за да обсъдим детайлите. Благодарим Ви.

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.
Изисквания към кандидата
Образование: , Профил: Профил

Трудов опит:
Без професионален опит

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал, Служители

Категория:
Производство
Адрес:
улица Никола Мирчев 33, София 1113, София
Дата:
19.Май.2017
Организация:
Агенция за подбор на персонал