Обява
Менпауър България ООД

Химик - Лабораторен Анализатор- София
Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За един от нашите клиенти, търсим мотивиран и надежден кандидат за позиция:

Химик Лабораторен Анализатор

Компанията предлага:
Отлична работна среда;
Конкурентно възнаграждение;
Служебен транспорт от/до работното място;
Възможност за професионално развитие;
Обучения във връзка с извършваните лабораторни дейности.
Здравен пакет
Ваучери за храна - 150лв;
Безплатно столово хранене при дневен лимит 6,00лв;
Допълнителни бонуси
Изисквания за заемане на длъжността:
Средно специално химическо образование или висше химическо образование;
Готовност за работа на сменен режим (Три сменен решим);
Компютърна грамотност – Excel, Word;
Опит в организиране, извършване и разбиране същността на лабораторни анализи и тестове;
Задължения и отговорности:
Вземане на проби при различните етапи от производството;
Изготвяне необходимата документация за извършените анализи;
Стриктно спазване на стандартните оперативни процедури и мерките за безопасност;
Изпитване на постъпилите в отдел КЛК проби чрез класически и инструментални методи за анализ;
Спазване на внедрената в лабораторията система за качество;

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Очакваме Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Химия, горива и минно дело
Населено място:
Гр. София
Адрес:
гр.София, ул.Никола Мирчев №33
Дата:
24.Април.2024
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК