Обява

Интериорен дизайнер
Ref.No:
8
Компанията предлага напълно затворен цикъл услуги – от идейния проект през реализацията и надзора до завършването на проектите до ключ.

Компанията търси да назначи:

ИНТЕРИОРЕН ДИЗАЙНЕР

Задължения:
- Изготвяне на идейни проекти за обзавеждане на фитнес клубове, спа центрове, изискани хотели, заведения и модерни бизнес сгради и др.;
- Разчертаване на проектните предложения;
- Комуникация с компании - подизпълнители;
- Изготвяне на бюджети;

Изисквания:
- Висше образование (в сферата на Интериорния дизайн или Архитектурата)
- отлично владеене на AutoCAD и SketchUp, Adobe Suit; Office
- прецизност, креативност и работа със срокове.
- Минимум 2 години опит по специалността

Компанията предлага:
- мотивиращо възнаграждение;
- професионално развитие във водеща фирма;
- ежегодно посещение на изложения за интериор по света;
- работа в динамична и приятелска среда.

Ако обявата представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените изисквания, изпратете актуална автобиография и снимка

Гарантирана конфиденциалност.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Дизайн, Криейтив, Видео, Анимация
Населено място:
Гр. София
Дата:
16.Април.2024
Организация:
Стартинг Пойнт
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители
Детайли за организацията:
Повече информация за Стартинг Пойнт може да получите ТУК