Обява
Артек Роботикс ЕООД

Електроинженер - Проектиране на роботизирани линии
Описание
За нас
Артек Роботикс ЕООД е водеща компания в областта на роботиката и автоматизацията, посветена на предоставянето на иновативни решения за индустриални приложения. Ние вярваме в съчетаването на технологичната експертиза с творческия подход, за да създадем интелигентни решения, които обогатяват бизнеса и подобряват производствените процеси.

Отговорности

Проектиране и разработване на електротехнически схеми и панели.
Интегриране на електрическите системи в роботизирани производствени линии.
Сътрудничество с екипа от инженери и техници за осигуряване на безпроблемната инсталация и стартиране на проекти.
Проектиране и разработване на електротехнически системи за роботизирани производствени линии.
Интегриране на електрониката в автоматизирани управляващи системи.
Участие в изграждането и тестването на роботизирани системи.
Оптимизация на електротехническите проекти за постигане на ефективност и съобразяване с клиентските изисквания.
Сътрудничество с екипа по инженеринг за гарантиране на успешната реализация на проектите.

Изисквания и необходими умения
Висше образование в областта на електротехниката или сходна специалност.
Да сте студент трети или четвърти курс в бакалавърска или в магистърска програма по специалност Електротехника или сходна специалност. Фирмата осигурява гъвкаво работно време за завършване на програмата.
Значителен опит в проектирането на електротехнически системи.
Добро владеене на Eplan. Опит с DIALux, AutoCAD или ELCAD е предимство.
Добри комуникационни умения и способност за работа в екип.
Отлична компютърна грамотност, включително MS Office.
Проактивно поведение
Готовност за дългосрочна командировка в чужбина
Шофьорска книжка
Възможност за приоритизиране и разпределяне на задачите
Способност за самостоятелна работа и вземане на решения
Ние Ви предлагаме
Възможност за кариерно развитие в динамична и иновативна среда.
Конкурентно възнаграждение и бонуси.
Обучение и подкрепа за професионалното развитие.
Участие в уникални и вдъхновяващи проекти.

Артек Роботикс е работодател, който насърчава разнообразието и равнопоставеността в работната обстановка. Всички подбрани кандидати ще бъдат разгледани на равнопоставен начин, без значение от пол, религия, националност или възраст.
Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Изисквания към кандидата
Образование: , Профил:

Трудов опит:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:
Телекомуникации - инженери и техници
Инженери
Специалисти - електротехници
Специалист - качество
Гр. София, Гр. Пловдив, Гр. Варна, Гр. Бургас, Гр. Стара Загора, Гр. Русе, Гр. Благоевград, Гр. Кърджали, Гр. Кюстендил, Гр. Ловеч, Гр. Монтана, Гр. Пазарджик, Гр. Перник, Гр. Плевен, Гр. Сливен, Гр. Смолян, Гр. Търговище, Гр. Хасково, Гр. Шумен, Гр. Ямбол
Адрес:
careers@artec.bg
Дата:
2.Април.2024
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители
Повече информация за Артек Роботикс ЕООД може да получите ТУК
Внимание: Некоректни потребители публикуват обяви на импулсни телефони започващи с 0481, 0871, 0881, 0890, 0891, 0900.