Обява
Human Capital Store

Главен счетоводител
Нашият клиент е счетоводно предприятие, чийто бизнес се разраства и този Главен Счетоводител, който търсим, няма да бъде сам, защото на тази позиция вече има човек, който не смогва от работа и има нужда от помощ в лицето на втори Главен Счетоводител. Компанията е част от международна група, оперираща в над 70 държави. Благодарение на богатия си опит, компанията гарантира висококачествено обслужване на клиентите си, както и възможности за развитие на своите служите ужители. ли. Бизнесът се разраства и този Главен Счетоводител няма да бъде сам, защото на тази позиция вече има човек, който не смогва от работа и има нужда от помощ в лицето на втори Главен Счетоводител.

Основни задължения:

· Проверка на месечни отчети по ДДС, ведомости за заплати и годишни декларации.
· Обучаване и ментроство на малък екип, за който отговаря.
· Комуникация с колеги, клиенти и партньори относно услугата, която се предоставя.

Изисквания към кандидатите:

· Минимум 3 години опит на такава или подобна позиция;
· Висше или средно икономическо образование;
· Самостоятелност, комуникативност и прецизност.

Компанията предлага:

· 4000лв. нетна месечна заплата.
· 8 часов работен ден с 5-дневна работна седмица;
· 20-дневен платен годишен отпуск /след 5та година се увеличава с един ден на година/;
· Карта за градски транспорт;
· 200лв. ваучери за храна.

Можете да кандидатствате, като ни изпратите автобиографията си.

Human Capital Store притежава лиценз за предоставяне на посреднически услуги номер: 1783/ 30.09.2014

Услугите ни към кандидатите са безплатни.

Уведомяваме Ви, че данните, които ни предоставяте, се обработват и съхраняват в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:
От 0 до 4000 лева на месец

Категория:
Счетоводство и Одит
Финанси
Населено място:
Гр. София
Open Coworking (Vitoshka, бул. „Витоша“ 1, 1000 София център, София
Дата:
5.Април.2024
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за Human Capital Store може да получите ТУК