Обява
ВИ ДЖИ ЕФ ООД

ОПЕРАТИВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ
Ние сме "Ви Джи Еф"! Фирма с над 25 години опит на едни от знаковите за България строителни обекти в инфраструктурното и високо строителство. Благодарение на този опит изградихме екип от специалисти, собствено ноу-хау и въведохме модерни строителни решения за:
- Инфраструктурни проекти и обекти по опазване на околната среда;
- Ландшафтно проектиране, озеленяване и земеделие;
- Хидроизолационни и покривни системи за промишлено, гражданско и инфраструктурно строителство;
- Интегрирани соларни системи за плоски и скатни покриви.

Във връзка с необходимост на екипа, обявяваме свободно работно място за позицията ОПЕРАТИВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ

Основните отговорности, предвидени за позицията, са:
- Приема, проверява, класифицира и осчетоводява първични счетоводни документи;
- Съставя и осчетоводява протоколи по ВОП, осчетоводява митнически декларации;
- Участва в съставянето на Интрастат декларация;
- Проверява и осчетоводява служебни аванси;
- Отговаря за равнението на счетоводните сметки, отчитащи материали и стоки;
- Изготвя периодични справки и отчети, свързани с оперативната дейност;
- Участва в изготвянето на финансовите отчети, периодично и годишно приключване;
- При необходимост замества касиер-счетоводител;

Нашите очаквания и изисквания към подходящите кандидати:
- Висше икономическо образование (Счетоводство и контрол или Финанси);
- Предишен опит на подобна позиция - минимум 3 год.;
- Много добро познаване на данъчното и счетоводно законодателство;
- Отлична компютърна грамотност, предишен опит с ERP софтуер, ще се смята за предимство;
- Отговорност, коректност и инициативност;
- Комуникативност и желание за работа в екип.

Освен възможност за професионална реализация и подкрепа, от нас ще получите:
- Динамична работа и разнообразни ежедневни задачи;
- Приятна работна атмосфера;
- Фирмени обучения;
- Коректни трудови взаимоотношения - постоянен трудов договор и пълно социално осигуряване;
- Допълнителни социални придобивки и различни корпоративни екипни активности.

Ако имате нужда от промяна и в нашата обява виждате възможност да се развивате като специалист, изпратете ни Вашата професионална автобиография.

Ще се свържем с кандидатите, които отговарят на посочените от нас критерии.

Всички кандидатурите ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност. Личните Ви данни ще бъдат предмет на разглеждане единствено за целите на настоящия подбор, при стриктно спазване Общия регламент за защита на личните данни (GDPR) и Закона за защита на личните данни.
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър, Профил: Счетоводство и контрол

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Счетоводство и Одит
Населено място:
Гр. София
Адрес:
гр. София, бул. Проф. Цветан Лазаров 115
Дата:
4.Април.2024
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители
Детайли за организацията:
Повече информация за ВИ ДЖИ ЕФ ООД може да получите ТУК
Внимание: Некоректни потребители публикуват обяви на импулсни телефони започващи с 0481, 0871, 0881, 0890, 0891, 0900.