Обява

Работа в Болници и Старчески домове
Описание
За нас
Ние набираме Персонал.
Artifex е млада, иновативна фирма за набиране на персонал в Регенсбург- Байерн, градът, който е с най-високото икономическо развитие в Германия.
Клиентите, с които работим са Домове за стари хора и болници със спешна нужда от персонал. Ние набираме квалифицирани специалисти от Европейските страни, осигуряваме им работа и се грижим за тях. Без комисионна!!!
Специализирани в наемането и отдаването на работници в следните сфери:
Социални асистенти-ки; Помощници за отглеждане на стари /болни хора/ и
Медицински сестри със завършено образование.

Отговорности
Свободни работни позиции в момента :

- Медицински сестри общ профил
- Детски Медицински сестри

Ние Ви предлагаме
Ние Ви предлагаме:

- Немски, безсрочен - трудов договор
- Осигуровки и застраховки (здравни и пенсионни)
- Месечна работна заплата от 2200 до 3500 Евро бруто (в зависимост от мястото Ви на работа и нивото Ви на език)
- Помощ и съдействие при регистрирането Ви и откриването на немска банкова сметка
- Помощ при попълването на документи за детски надбавки
- Временна квартира за първите Ви месеци в Германия и помощ при търсенето на Ваше собствено жилище
- Курс по немски език, за да покриете нивото, което Ви е нужно
- Признаване на дипломата Ви на територията на Германия
Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Немски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Трудово възнаграждение:
От 4400 до 7000 лева на месец

Категория:
Медицински сестри
Гр. Благоевград, Гр. Бургас, Гр. Варна, Гр. Велико Търново, Гр. Видин, Гр. Враца, Гр. Габрово, Гр. Добрич, Гр. Кърджали, Гр. Кюстендил, Гр. Ловеч, Гр. Монтана, Гр. Пазарджик, Гр. Перник, Гр. Плевен, Гр. Пловдив, Гр. Разград, Гр. Русе, Гр. Силистра, Гр. Сливен, Гр. Смолян, Гр. София, Гр. Стара Загора, Гр. Търговище, Гр. Хасково, Гр. Шумен, Гр. Ямбол
Адрес:
93055 Regensburg
Дата:
11.Ноември.2020
Организация:
Artifex-Personaldienstleistungen GmbH&Co.KG
Повече информация за Artifex-Personaldienstleistungen GmbH&Co.KG може да получите ТУК