Обява
Gi Group

Административен специалист - търговски отдел- София
Gi Group е част от Gi Group Italy - една от водещите световни компании, предоставящи услуги за развитие на пазара на труда, оперираща в областта на временното и постоянно наемане на персонал, търсене и подбор, както и разнообразие от допълнителни консултантски дейности в областта на човешките ресурси.

За наш клиент - водещата световна химическата компания, предлагаща интелигентни решения за клиенти и за устойчиво бъдеще. В партньорство с най-големите професионалисти в агробизнеса, работят за развитие на земеделието в България, търсим да назначим:

Административен специалист - търговски отдел

*Позицията е по заместване!

Вашите основни отговорности:

• Работа с документи – подготовка, обработване и класифициране, архивиране и съдействие при одити;
• Работа със системи за актуализиране на данни и изготвяне на справки – Sales Force;
• Комуникация с търговски и маркетинг екип;
• Активно участие в бизнес активности за релизиране целите на компанията;

Вие ще сте подходящ, ако имате:

• Отлични умения за работа с Microsoft Office (Excel, Outlook, Word), опит в работа със системи;
• Висше образование;
• Отлично ниво на владеене на български език;
• Много добро владеене на английски език е предимство;
• Отлични комуникационни и организационни умения;
• Ориентираност към детайлите;
• Умения за динамична работа в екип;
• Ефективно приоритизиране на поставените задачи;

Предложението:

• Много добро месечно възнаграждение + годишен бонус;
• Допълнително медицинско осигуряване;
• Ваучери за храна;
• Карта за спорт;
• 35 дни платен годишен отпуск;
• Възможност за хоум офис.

Всеки успех има своето начало, сега е времето за стъпка в професионалното Ви развитие. Ако смятате, че отговаряте на посочените по-горе изисквания и желаете да станете част от дългогодишният успех на нашият клиент, моля натиснете бутона „Кандидатствай по тази обява”, за да изпратите CV и актуална снимка. Само кандидатите отговарящи на изискванията за позицията, ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от вас са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348/18.09.2017, безсрочен.
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Езикови познания:
Английски език, Френски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Администрация
Административни и офис дейности
Адрес:
бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6
Дата:
17.Ноември.2022
Организация:
Gi Group
Детайли за организацията:
Повече информация за Gi Group може да получите ТУК