Обява
Gi Group

REAL ESTATE MANAGER- София
Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси.

Клиентът ни е бързо разрастваща се международна компания, специализирана в предоставянето на разнообразни финансови услуги. Нашият доверен партньор търси да присъедини към екипа опитен Мениджър, който да сформира и ръководи успешен екип работещ в бизнес направление Недвижими имоти. Вашите лидерски умения, опит в индустрията и страст към недвижимите имоти са от съществено значение за постигането на нашите цели.

REAL ESTATE MANAGER

Отговорности за позицията:
• Сформиране и мениджмънт на екип в бизнес направление недвижими имоти, предоставяйки насоки, обучение и подкрепа;
• Разработване и изпълнение на стратегии за развитие, с оглед постигане на целите и разширяване на пазарния дял на компанията в сектора;
• Създаване и поддържане на силни връзки с клиенти, гарантирайки изключително обслужване и удовлетворение;
• Внимателен мониторинг на тенденциите на пазара, имотните сделки и конкурентната среда;
• Анализ на производителността на екипа, проследяване на ключови показатели и иницииране на промени и подобрения при необходимост.

За нас е важно да притежавате:
• Бакалавърска или магистърска университетска степен;
• Мениджърски опит в управлението на екипи от професионалисти;
• Опит в сферата на недвижимите имоти;
• Силни лидерски и организационни умения;
• Отлично владеене на писмен и говорим английски език;
• Умение да се адаптирате към променящи се условия.

Компанията предлага:
• Предизвикателна и интересна работа в разрастваща се компания;
• Отлично възнаграждение + ясна бонусна система;
• Възможност за професионално развитие и усъвършенстване;
• Отлична работна среда, млад, амбициозен и успешен екип.

Ако отговаряте на изискванията и бихте желали да станете част от дългогодишният успех на нашият клиент, кандидатствайте с автобиографията си (на английски език)!

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.
Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348, валиден от 18.09.2017 г./
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Финанси
Бизнес /консултантски услуги
Населено място:
Гр. София
Адрес:
бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6
Дата:
17.Април.2024
Организация:
Gi Group
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители
Детайли за организацията:
Повече информация за Gi Group може да получите ТУК