Физиотерапевт (м/ж) за работа в кабинети и рехабилитационни клиники в Германия

Artifex търси физиотерапевти за дългосрочна работа в Германия (м/ж) за различни физиотерапевтични практики в цяла Бавария. За немските стандарти се изисква тригодишно обучение. При необходимост за подобряване на езика Ви, Artifex може да Ви осигури безплатен и допълнителен професионален езиков курс. Безсрочен договор за работа с пълни социални осигуровки получавате директно от нашите клиенти.
Дори и след това Artifex остава на разположение при нужда от помощ и при възникнали въпроси свързани с Вашият старт в Германия.

Описание на задълженията
- рехабилитация след заболяване или операция
- терапии - физиотерапия, масажи и лимфен дренаж - според Вашите квалификации
- водене на документация за определеният лечебен процес
- прилагане и насочване на индивидуалните физиотерапевтични процедури
- Групови терапии, като дихателна гимнастика, талк училище, специални тренировки за гръб, фитнес, PMR масажи, BGM, както лимфен дренаж и други терапии (в зависимост от квалификацията)
- изследване на функционалните нарушения на тялото
- планиране и извършване на терапии
- даване на инструкции за самостоятелни упражнения
- водещи сесии за консултиране

Изисквания
- завършено професионално обучение като физиотерапевт (м / ж)
- мотивация за нови предизвикателства
- Ниво на езика Б2 е привилегия

Допълнителна информация
За по-бърза оценка на вашите документи, моля, изпратете ни следните данни в допълнение към Вашата автобиография и кандидатурата:
• Имате ли завършено образование по тази професия?
• От кога желаете да започнете работа?
• Какво е нивото на немският Ви език?

При интерес изпратете автобиография на E-mail:
shenay.salieva@artifex-personal.com
Skype: artifex-personal.shenay.salieva
Viber: 0049 1630181145
Tel.: +49941/600 111 13
Fax: +49941/600 111 11
Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Немски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Служители

Трудово възнаграждение:
От 4000 до 4500 лева на месец

Категория:
Медицина
Гр. Благоевград, Гр. Бургас, Гр. Варна, Гр. Велико Търново, Гр. Видин, Гр. Враца, Гр. Габрово, Гр. Добрич, Гр. Кърджали, Гр. Кюстендил, Гр. Ловеч, Гр. Монтана, Гр. Пазарджик, Гр. Перник, Гр. Плевен, Гр. Пловдив, Гр. Разград, Гр. Русе, Гр. Сливен, Гр. Смолян, Гр. София, Гр. Стара Загора, Гр. Търговище, Гр. Хасково, Гр. Шумен, Гр. Ямбол
Дата:
11.Януари.2021
Организация:
Artifex-Personaldienstleistungen GmbH&Co.KG
Повече информация за Artifex-Personaldienstleistungen GmbH&Co.KG може да получите ТУК