Обява
 SP AUDIT LTD

Почистващ персонал за частен дом
"ЕС ПИ ОДИТ" е лицензиран посредник за намиране на работа в България и чужбина.
За наш клиент, утвърдена производствена компания, извършваме подбор за позицията:

Основни отговорности:
- Поддържане на цялостна ежедневна хигиена в дома на семейството;
- Не се включват други отговорности относно гледане на деца!

Изисквания:
- Опит в почистването;
- Опит на подобна позиция в семейство - предимство;
- Спретнат външен вид;
- Отговорност към поставените задачи.

Работодателят предлага:
- Добро заплащане;
- Петдневна работна седмица на редовна смяна;
- Коректност и добро отношение.
Ако предложението представлява интерес за Вас, моля, кандидатствайте с актуална Ваша автобиография (CV).

Всички кандидатури разглеждаме конфиденциално!

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Вашите лични данни ще съхраняваме и обработваме с цел подбор за тази или друга позиция за срок от 6 месеца, освен ако Вие изрично не изявите Вашето несъгласие.

"ЕС ПИ ОДИТ" ЕООД е регистриран посредник за подбор на персонал с лиценз № 3009 /22.04.2020.
Изисквания към кандидата
Образование: Средно

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Почистване/услуги за домакинството
Физически / Ръчен труд
Населено място:
Гр. Пловдив
Дата:
31.Май.2024
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Детайли за организацията:
Повече информация за SP AUDIT LTD може да получите ТУК