Обява

СКЛАДОВ РАБОТНИК, ВОДАЧ НА ВИСОКОПОВДИГАЧ
Във връзка с разширяване на дейността ни търсим СКЛАДОВ РАБОТНИК, ВОДАЧ НА ВИСОКОПОВДИГАЧ.

ОТГОВОРНОСТИ:

Извършва дейности по товарене, разтоварване и подреждане на приетата стока по стелажите;
Изпълнява заявки и следи за съответствието на вида и качеството на събраната стока с документацията;

ИЗИСКВАНИЯ:

Опит на сходна позиция;
Правоспособност за управление на складова техника;
Средно образование;

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

Мотивиращо възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати;
Атрактивен социален пакет: ваучери за храна, допълнително здравно застраховане, Коледен и Великденски бонус, тиймбилдинги и Коледни партита, фирмен футболен отбор и др.;
Отлични условия за работа.;
Изисквания към кандидата

Трудов опит:

Ние предлагаме

Категория:
Работа в склад
Населено място:
Гр. София
Дата:
11.Май.2024
Организация:
Cross Source
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители
Детайли за организацията:
Повече информация за Cross Source може да получите ТУК