Обява

Охранител
Описание
ОХРАНИТЕЛ

Охранителна фирма Ориент Секюрити ЕООД търси охранител за работа в бизнес център, гр. София, бул. Цариградско шосе 47.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

• Нетно месечно възнаграждение – 1100 лв.
• Постоянен трудов договор
• Коректни трудови взаимоотношения
• Фирмено униформено облекло
• Работа на сменен режим 2/2, 12ч смени, съгласно график
• Ваучери за храна – 100 лв.
• Допълнителна медицинска застраховка
• 20 дни годишен отпуск

НАШИТЕ ИЗИСКВАНИЯ:

• Чисто съдебно минало
• Завършено средно образование
• Предишен опит като охранител ще се счита за сериозно предимство
• Предишен опит в обектова/ постова охрана ще се счита за предимство
• Добро психично здраве, добри комуникативни умения, лоялност и отговорност към поставените задачи
• Способност за вземане на решения в бързо променяща се обстановка
• Умения за работа в екип

ОТГОВОРНОСТИ:

• Изпълнение на задачи, свързани с режима на охрана на конкретния обект
• Извършва контрол на достъпа в обекта
• Извършва обходи на обекта в определените зони
• Реагира при извънредни ситуации, като спазва всички процедури и протоколи за сигурност
• Осъществява контрол над сградата посредством технически средства – видеонаблюдение
• Наблюдава и своевременно докладва за инциденти и подозрителни лица
• Стриктно спазване на вътрешно - фирмените мерки за сигурност
• Недопускане и своевременно предотвратяване на нарушения на охранявания обект

Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Телефон за връзка с нас: +359 893 330 623
Конфиденциалността на всички кандидатури е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:
Охрана
Населено място:
Гр. София
Адрес:
бул. Цариградско шосе 47
Дата:
11.Април.2024
Организация:
ЕИХ Консулт ООД
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители
Детайли за организацията:
Повече информация за ЕИХ Консулт ООД може да получите ТУК