Обява

Специалист обслужване на клиенти с ФРЕНСКИ ЕЗИК
Ref.No:
U/fr
Търсите начин как да поддържате езика, който владеете толкова добре, и това да Ви носи
отлично заплащане? Иска Ви се да работите с интересни хора, с които да вървите заедно
по пътя на кариерата? Значи най-сетне сте попаднали на правилното място!

Онлайн -Магазинът на фирмата за козметика и аксесоари предлага над 2000 марки и над 100 000 продукта в над 22 европейски държави, включително Италия, Германия, Австрия, Унгария ,Великобритания, Франция, Гърция, Испания.... Във всяка от тях развива beauty пазара при покупките на дребно. Това позволява да радват европейските граждани с индивидуален
подход към всеки, оригинална висококачествена козметика и бърза доставка.

Какво търсим за фирмата:
Поради невероятно бързата популяризация на фирмата на пазара, търсим попълнение в
отдела „Обслужване на клиенти“ с ФРЕНСКИ ЕЗИК.
Дава се шанс на всеки, който говори добре френски език и има стремеж към доволни клиенти
и кариерно развитие.

Вашите задължения включват:
- Обработка на поръчки;
- Водене на писмена кореспонденция с клиенти;
- Вежливо обслужване на входящи потребителски запитвания;
- Обработване на коментари от клиенти в социалните мрежи;
- Поддържане на контакт с куриерите;
- Следване на фирмените стандарти и повишаване нивото на обслужване;

Какви умения са Ви нужни:
- Отличен ФРЕНСКИ ЕЗИК- писмено и говоримо;
- Желание за работа с клиенти и комуникация;
- Добра компютърна грамотност;
- Отлична дикция и речева култура;
- Умения за работа в екип;

Фирмата Ви предлага:
- Отлично месечно възнаграждение плюс допълнителен бонус
- Възможност за работа на стандартно или гъвкаво работно време;
- Възможност да разгърнете потенциала си в международна среда;
- Чудесни колеги, които правят работната атмосфера приятна;
- Коледни ваучери;
- Работа в центъра на града с много добра локация;

Ако смятате, че Вие сте човекът, а това е Вашата идеална обява за работа – изпратете
Вашето CV веднага.
Изисквания към кандидата
Образование: , Профил:

Езикови познания:
Френски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Контакт център (call centers)
Населено място:
Гр. Пловдив
Адрес:
Пловдив
Дата:
23.Април.2024
Организация:
Еlteh
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Детайли за организацията:
Повече информация за Еlteh може да получите ТУК