Обява

Техник тониращи машини
Описание
Търсим Техник тониращи машини.

ИЗИСКВАНИЯ:

∙ Подходящо техническо / електротехническо образование (Висше образование е предимство)
∙ Компютърна грамотност
∙ Свидетелство за управление на моторно-превозно средство (МПС).
∙ Ангажираност и отговорност към работата
∙ Умения за работа в екип

ОТГОВОРНОСТИ:

∙ Диагностика на неизправности и цялостна техническа поддръжка и ремонт на тониращи машини
∙ Изпитване, контрол, регулиране и подмяна на компоненти
∙ Посещение на клиенти при необходимост от монтаж на нова машина, консултиране, отстраняване на повреди и ремонти на техниката
∙ Изготвяне на доклади за сервизното обслужване и ремонт на продукта
∙ Командировки на територията на страната

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

• Работа в международна компания във високо предизвикателна и динамична среда;
• Възможност за обучение и професионално развитие, основано на постигнатите резултати;
• Добри условия на труд и работна среда;
• Възнаграждение обвързано с постигнатите резултати;
Изисквания към кандидата

Трудов опит:

Ние предлагаме

Категория:
Поддръжка и Сервиз
Населено място:
Гр. София
Дата:
11.Април.2024
Организация:
Cross Source
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители
Детайли за организацията:
Повече информация за Cross Source може да получите ТУК
Внимание: Некоректни потребители публикуват обяви на импулсни телефони започващи с 0481, 0871, 0881, 0890, 0891, 0900.