Обява
Менпауър България ООД

ШОФЬОР - ДОСТАВЧИК
Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За наш клиент, водещ вносител и дистрибутор на резервни части, консумативи и смазочни материали за търговски превозни средства в България, търсим да назначим мотивиран и отговорен кандидат за позицията:

Изисквания:
Шофьорска книжка категория B;
Умения за работа в екип;
Опит на подобна позиция ще се счита за предимство;
Желание за постоянна работа в дългосрочен план;
Енергичен, позитивен и отговорен към трудовите си задължения.
Отговорности:
Извършва транспорт и доставка на заявките в гр. София и в рамките на определени софийски райони;
Осигурява превозването на материали, резервни части и консумативи;
Следи за качеството на предлаганите материали;
Отговаря за поверената стока в транспортното средство.
Компанията предлага:
Мотивираща бонусна система;
Ваучери за храна на стойноста - 200 лв
Отлични условия на работа;
Коректно и професионално отношение от страна на работодател.

В случай, че нашето предложение Ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата професионална автобиография. Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.

Менпауър България притежава лиценз за дейността си в България №2033/ 20.04.2016г.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти

Трудово възнаграждение:
От 1800 до 2000 лева на месец

Категория:
Шофьори / Куриери
Населено място:
Гр. София
Адрес:
гр.София, ул.Никола Мирчев №33
Дата:
24.Април.2024
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК