Обява
Менпауър България ООД

Специалист- склад и логистика- София
Менпауър България е световен лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.

За един от нашите партньори, международна компания, интегрирана в процеса на проектиране и производство на архитектурни системи и алуминиеви профили за промишлени приложения търси за своето търговско дружество в София - търсим да назначим мотивиран кандидат за позицията:

Специалист- склад и логистика

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ ЗА ПОЗИЦИЯ:
Обработва заявки за организиране на вътрешен и международен транспорт;
Подготвя, проверява и окомплектова необходимата документация по логистичните операции съгласно действащата нормативна база;
Ежедневно комуникира с транспортни компании по телефон и и-мейл;
Води кореспонденция с контрагенти на компанията;
Обработва заявки и организира превози;
Планира и следи графиците за доставки във и извън страната;
Администрира и поддържа документооборота и съхранява бази данни за логистичните операции;
Подпомага дейността на склада - изходящ и входящ контрол на товарите.
Обработва постъпилите към склада заявки и следи за тяхното навременно изпълнение;
Извършва входящ и изходящ контрол на стоките;
Изготвя необходимите документи за разход и приход на материали;

АКО ПРИТЕЖАВАТЕ:
Висше образование в сферата на Икономиката;
Опит на подобна позиция ще се счита за предимство;
Владеене на Английски език на работно ниво;
Много добра компютърна грамотност;
Предишен опит със SAP ще се счита за предимство;
Желание за развитие, лична мотивация и отговорност.
Умения за бързо взимане на решения и работа в екип; Желание за развитие, лична мотивация и отговорност;

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
Стандартно работно време;
Отлично възнаграждение;
Допълнителен социален пакет (ваучери за храна, допълнително здравно осигуряване);
Възможност да се присъедините към голяма международна организация;
Ясни перспективи за кариерно израстване.
Ако позицията Ви е заинтригувала и смятате, че отговаряте на изискванията, ще се радваме да ни изпратите своето актуално CV.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Само одобрените по автобиография кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Благодарим Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Транспорт и логистика
Адрес:
гр.София, ул.Никола Мирчев №33
Дата:
7.Септември.2022
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК