Обява
Банка ДСК АД

Оператор към Дирекция Контактен център- Варна
Описание
Основни задължения:
Помощ за клиентите, използващи електронните канали на Банката;
Помощ за картодържателите на Банката;
Консултиране на настоящите и бъдещи клиенти относно продукти и услуги, предлагани от Банка ДСК в режим 24/7

Изисквания за заемане на длъжността:
Образование – средно/ висше;
Трудовият стаж във финансовата сфера ще се счита за предимство;
Добра компютърна грамотност;
Владеенето на чужд език (английски, немски, френски, унгарски, руски и др.) ще се счита за предимство;
Добри комуникативни умения и способности за работа в екип

Ние предлагаме:
Работа във водеща финансова институция с изградени традиции и име на пазара;
Възможност за дългосрочна работа и професионално развитие;
Атрактивна схема на заплащане в зависимост от постигнатите резултати;
Гъвкаво работно време със сменен режим на работа

Необходими документи за кандидатстване:
Професионална автобиография /CV/ на български – с актуална снимка
Мотивационно писмо
Изисквания към кандидата

Трудов опит:

Ние предлагаме

Категория:
Контакт център (call centers)
Населено място:
Гр. Варна
Адрес:
ул. “Московска” 19, Централно управление
Дата:
28.Март.2024
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители
Детайли за организацията:
Повече информация за Банка ДСК АД може да получите ТУК