Обява
Менпауър България ООД

ОПЕРАТОР/НАСТРОЙЧИК НА CNC МАШИНА- София
Описание
Менпауър - вашият партньор за успешна кариера!

В момента предлагаме възможност за мотивиран професионалист да се присъедини към екипа на наш партньор, международна компания с богат опит в бизнеса и водещ производител в Европа, на позицията:

ОПЕРАТОР НА CNC МАШИНА

Компанията предлага:
Отлични условия на труд;
Трудов договор с реални осигуровки;
Стимулираща бонусна система;
Ваучери за храна в размер на 200 лв. месечно;
Редовно изплащане на трудовото възнаграждение;
Работа с последно поколение CNC машини;
Допълнителен социален пакет.

Изисквания за позицията:
Средно или средно – специално образование;
Компютърна грамотност;
Умение за ползване на ръчни инструменти;
Усет към детайлите и качеството;
Възможност за работа на смени.

Основни отговорности и задължения:
Работа с действащи и нови управляващи програми;
Тестване на новосъздадени програми;
Настройка на инструменти;
Контролиране на заготовките и готовите детайли;
Изпълняване на задълженията в съответствие с установените процедури и технологии.

Ако отговаряте на посочените условия и припознавате себе си в нашето предложение, изпратете своята автобиография!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Очакваме Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:

Ние предлагаме

Постоянна

Трудово възнаграждение:
От 2700 до 3000 лева на месец

Категория:
Производство
Населено място:
Гр. София
Адрес:
гр.София, ул.Никола Мирчев №33
Дата:
27.Март.2024
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК