Обява
Акт Лоджистик

Електрокарист/ Мотокарист
"Акт Лоджистик” АД е водеща компания в сферата на спедицията и логистиката. Чрез офисите и складовите си бази в София, Варна и Русе фирмата успява да отговори на нуждите и изискванията на своите клиенти в цялата страна и извън нея. Във връзка с разширяване на дейността на компанията, търсим да назначим Електрокарист/ Мотокарист за склада ни Казичене.

1. Основни задължения:

- Управлява електрокара/ мотокара по безопасен начин, без риск за здравето на служителите или от увреждане на стоката;
- Извършва товаро-разтоварни и преносни дейности;
- Окомплектова стоки по заявки;
- Следи за състоянието, целостта и годността на стоката;
- Поддържане на чистотата в склада;
- Спазва стриктно правилата за здраве и безопасност;
- Други дейности, свързани със заеманата длъжност.

2. Изисквания към кандидата:

- Завършено средно образование;
- Свидетелство за управление на кари е предимство;
- Опит като електрокарист/ мотокарист се счита за предимстов;
- Умение за работа в екип;
- Организираност и експедитивност;
- Комуникативни умения.

3. Ние предлагаме:

- Добра работна атмосфера;
- Трудов договор;
- Социален пакет;
- Възможност за развитие;

Ако обявата представлява интерес за Вас, моля изпратете Вашата автобиография.

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю
Изисквания към кандидата

Трудов опит:

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Служители

Трудово възнаграждение:
От 1300 до 1400 лева на месец

Категория:
Работа в склад
Адрес:
с. Казичене, ул. Трети Март №1
Дата:
8.Юли.2021
Детайли за организацията:
Повече информация за Акт Лоджистик може да получите ТУК