Обява
Менпауър България ООД

РЪКОВОДИТЕЛ ЕКИП - София
Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.
За наш клиент, високотехнологично производствено предприятие, търсим отговорен, организиран и мотивиран кандидат за позицията:

РЪКОВОДИТЕЛ ЕКИП

Работните задължения включват:
Координиране на производственият процес
Ръководене на екип от производствени служители
Следене за спазването на стандартите за качество и безопасност на работа
Отговорност за въвеждащите обучения на новопостъпилите служители
Следене за наличностите на необходимите за производство консумативи и подава заявки към склада

Успешният кандидат притежава:
Професионален опит на сходна ръководна позиция
Умения за ръководене и мотивиране на персонал
Желание за работа в високотехнологично производствено предприятие
Желание за работа на три смени
Владеене на английски език

Защо да кандидатствате при нас?
Възможност за работа във високотехнологична компания
Много добро стартово възнаграждение
Възможност за развитие в международна компания
Приятелска работна среда
Отличен пакет социален и служебен транспорт

В случай, че нашето предложение Ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата автобиография. Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.

Менпауър България притежава лиценз за дейността си в България №2033/ 20.04.2016 г.
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:

Ние предлагаме

Категория:
Производство
Адрес:
гр.София, ул.Никола Мирчев №33
Дата:
3.Ноември.2021
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК