Обява

Сервизен Инженер
Описание
Tърсим: Сервизен Инженер.

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:

Поддържа техниката, оборудването и инструментариума;
Предоставя на потребителите информация за правилната употреба и грижа за продуктите на компанията;
Извършва своевременно и цялостно отстраняване на неизправности, диагностика и ремонт;
Извършва продажба на аксесоари, консумативи и уреди;
Управлява и оптимизира запасите от резервни части;
Управлява жалбите в съответствие с политиките и насоките на компанията;

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА:

Техническо образование или еквивалентно образование;
Опит минимум една година на тази или еквивалентна позиция;
Валиднa шофьорска книжка;
Способност за организиране и приоритизиране на поставените задачи;
Способности за взимане на решения;
Търговски умения;
Базисни познания за работа с ERP/CRM системи;

Компанията предлага
• Отлични условия на труд;
• Работа в приятен екип от млади хора;
• Коректни трудови отношения;
Изисквания към кандидата
Образование: , Профил:

Трудов опит:

Ние предлагаме

Категория:
Ремонт/инсталации/сервиз
Дата:
6.Юни.2021
Организация:
Cross Source
Детайли за организацията:
Повече информация за Cross Source може да получите ТУК