Обява
Менпауър България ООД

Специалист обслужване на клиенти с Английски език- дистанционна работа
Присъединете се към един от водещите лидери в областта на обслужването на клиенти! Kомпанията предлага аутсорсингови услуги както за българския, така и за международния пазар. С настоящ екип от амбициозни служители, компанията се стреми към развитие и следване на последните тенденции в сектора.

В момента търсим мотивирани и отговорни кандидати за позицията "Специалист обслужване на клиенти с английски език". Работата ще включва офис работа в 8-часови смени, с работно време между 10:00 и 23:00 часа.

Специалист по обслужване на клиенти с английски език

Вашите отговорности ще включват:
Оказване на поддръжка на нашите клиенти посредством различни комуникационни канали;
Активна подкрепа през целия процес на обслужване на клиентите, гарантирайки най-високо ниво на обслужване;
Ежедневна практика на езиковите умения.

Изисквания към кандидатите:
Добро ниво на владеене на английски език (минимум B2);
Отлични комуникационни умения;
Позитивен и отзивчив подход към общуването с клиенти;
Способност да работите в динамична среда и да сътрудничите в екип;
Желание за учене и развитие.

Какво предлагаме:
Мотивираща работна атмосфера;
Екип от професионалисти, говорещи различни езици и с опит в различни бизнес сфери;
Въвеждащо обучение и възможности за развитие;
Ваучери за храна;
Допълнително здравно осигуряване за вас и вашето семейство;
Разнообразни забавления в офиса, за да ви осигурим заслужени почивки.

Ако харесвате това, което прочетохте досега и се виждате в този профил, не се колебайте да ни изпратите своето CV чрез бутона "Кандидатствай"!

Manpower Bulgaria разполага с лиценз номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на човешките ресурси.
Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Трудов опит:

Ние предлагаме

Категория:
Консултантски услуги
Населено място:
Гр.
Адрес:
гр.София, ул.Никола Мирчев №33
Дата:
27.Март.2024
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК
Внимание: Некоректни потребители публикуват обяви на импулсни телефони започващи с 0481, 0871, 0881, 0890, 0891, 0900.