Обява

Сътрудник, охрана
Фирма "Агрошанс Комерс" ЕООД, търси да назначи сътрудник охрана на обекти в землището на град Карнобат и околните села.
Основни задължения:
1.Осъществява охраната на обекта чрез обикаляне.
2.Упражнява контрол върху движението на превозните средства и отделните лица като не допуска тяхното влизане в обекта след изтичане на законноустановеното работно време.
3.Отговаря за недопускане на кражби от охранявания обект.
Фирмата предлага целогодишна работа на трудов договор.
Възможност за започване на работа - веднага

Тел. за контакт: 0894410897
Изисквания към кандидата
Образование: Средно

Трудов опит:
Без професионален опит

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Охрана
Населено място:
Гр. Карнобат
Дата:
15.Май.2020
Организация:
Агрошанс Комерс ЕООД
Повече информация за Агрошанс Комерс ЕООД може да получите ТУК