Обява
ЕЙЧ АР ЕС България ООД

Консултант клиентски запитвания с Немски език (4/6 или 8-часови смени)- София
Мисията на HRS Bulgaria е да свързва българския човешки капитал с най-добрите работодатели. Позволи ни да намерим по-добра работа за теб и да ти помогнем да се развиваш. Кандидатствай сега!

За наш клиент, глобален лидер в сферата на аутсорсинг услугите, търсим мотивирани кандидати, които да се присъединят към екип от професионалисти на позиция: Консултант клиентски запитвания с Немски език (4/6 или 8-часови смени)

Вашите основните задачи ще бъдат:
Подпомагане на клиенти от разстояние (по телефон и е-mail);
Запознаване с допълнителните продукти и услуги на компанията;
Разрешаване на различни казуси и следене за качеството на обслужване.

Нашият клиент Ви предлага:
Стандартно работно време или опция за гъвкаво работно време;
Позитивна и подкрепяща работна среда;
Възможности за професионално развитие;
Отлично възнаграждение и условия на работа;
Допълнителни социални придобивки.

Това, което очакваме от Вас, е:
Немски език на отлично ниво ;
Отлична компютърна грамотност;
Много добри комуникативни и организационни умения;
Умения за работа в екип;
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361 от 15.09.2017г.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Консултантски услуги
Адрес:
София, ул. Юнак 11-13
Дата:
22.Май.2020
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК