Обява
Sutherland

Експерт връзка с клиенти на аудиокниги с Немски и Английски език- Бургас
Описание
Ние сме Sutherland

Sutherland е световен лидер в областта на управлението на клиентския опит. От над 37 години се грижим за клиентите на нашите клиенти и непрекъснато ускоряваме растежа си чрез най-съвременни решения и здрава автоматизация.

Sutherland е международна компания с офиси на 60 места по света и присъства в България от 2008 година. У нас работят над 2,000 служители, предоставяйки обслужване на клиенти и техническа поддръжка на 17 езика. В Sutherland можете да работите със страхотни хора по интересни проекти за някои от най-големите марки в света. Имате възможността да развивате нови умения и професионален опит в подкрепяща и динамична работна среда.

Присъединете се към нашия растящ екип за най-голямата марка за електронна търговия в света!

Доброто разказване на истории започва с добро слушане. За нашия клиент това означава, че всяка роля и всеки проект имат предвид своята целева група. Предлагаме ви възможността да се присъедините към нашия изключителен екип от експерти по обслужване на клиенти на немски език за програмата на световния лидер в предлагането на аудио книги. Позицията ще включва едномесечно обучение в нашия офис в Бургас, следвано от работа от вкъщи.

ТВОИТЕ ЗАДАЧИ:

• Обработване на входящи запитвания на клиенти относно ключовите продукти на клиента - аудио книги, с фокус върху управлението на профила и отстраняването на грешки.
• Обсъждане със страстни ценители на книги за заглавия, автори и жанрове.
• Фокусиране върху представянето на компанията по най-добрия начин и решаване на запитванията на клиентите.
• Предоставяне на ефективни, пълни и приятелски отговори.

ЗА ТЕБ:

• Отлично владеене на немски език (B2-C1)
• Основни познания на английски език (B2)
• Страст и познания за книги, автори и подкасти са предимство
• Организационни и приоритетни умения
• Желание да помагате на клиентите и да допринесете за успеха на екипа
• Аналитичен подход и силни умения за решаване на проблеми
• Желание за учене, самомотивация и ориентираност към целите

ЩЕ ПОЛУЧИШ:

• Пълна възможност за работа от вкъщи след първоначалното двумесечно обучение в офиса в Бургас
• Kонкурентно възнаграждение
• Ексклузивна възможност за неограничения достъп до една от най-големите библиотеки с аудио книги в света
• Дългосрочна работна сигурност с постоянен договор
• Допълнително здравно и животозастрахователно осигуряване
• 24 дни платен годишен отпуск
• 1.5 часа платени почивни периоди на ден
• Ваучери за храна
• Индивидуално обучение и обучение за поддръжка на знанията
• Ясен кариерен път в компанията
• Прекрасно местоположение на офиса
• Приятна и модерна работна среда
• Отборни игри и награди за сплотяване на екипа

Допълнителни причини да се присъедините към нашия екип:

• Програма за помощ на служителите, включително 24/7 достъп до психологическа подкрепа
• Портал за служители с над 20 ексклузивни отстъпки
• Програма за препоръки на служители
• Програма за възнаграждение и признание
• Пакет за преместване, ако се релокирате от друг град или държава
Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Френски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Служители

Категория:
Консултантски услуги
Контакт център (call centers)
Населено място:
Гр. Бургас
Адрес:
район р-н Триадица бул.ПАТРИАРХ ЕВТИМИЙ No 82, ет. 1
Дата:
6.Март.2024
Организация:
Sutherland
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители
Детайли за организацията:
Повече информация за Sutherland може да получите ТУК
Внимание: Некоректни потребители публикуват обяви на импулсни телефони започващи с 0481, 0871, 0881, 0890, 0891, 0900.