Обява

КАМЕРИЕР/КА
Във връзка с организация на хотелските дейности търсим камериери/ки:

Задължения по длъжността:

- Почистват, проветряват и поддържат помещенията и санитарните възли в поверения им район;
- Подменят и почистват постелъчния инвентар, пердета, хавлии и посуда.
- Зареждат с хигиенни материали, цветя и рекламно-информационни брошури.
- Следят за изправността на електроуредите, както и за работата на водопроводните, канализационните и санитарните съоръжения.
- Следят за липси и повреди в имуществото и обзавеждането в поверените помещения;
- Участват при почистването на общите части на сградите и комплекса.
- Изпълняват и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността.

Изисквания за длъжността:
- Висше/средно образование;
- Английски/друг език свободно говоримо
- Предишен опит на подобна позиция минимум 3 години са предимство;
- Приветливост и изпълнителност;
- Добри комуникативни способности;
- Сръчност, ефективност, способност за работа в екип;
- Лоялност, отговорност;
- Готовност за работа на смени;

Нашето предложение:

- Отлично възнаграждение;
- Работа по график;
- Осигурени униформа и обяд по време на работа;
- Обучение и професионално развитие;
Изисквания към кандидата

Трудов опит:

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Трудово възнаграждение:
От 650 до 950 лева на месец

Категория:
Почистване/услуги за домакинството
Физически / Ръчен труд
Населено място:
Гр. Стара Загора
Дата:
10.Октомври.2019
Организация:
"РАДО 49"ООД
Детайли за организацията:
Повече информация за "РАДО 49"ООД може да получите ТУК