Обява
Coca-Cola Business Services Organization

Експерт, Планиране на поддръжката- Костинброд
Описание
КЛЮЧОВИ ОТГОВОРНОСТИ:
Отговорен за планирането и прилагането на превантивната поддръжка на производствените линии и съоръжения, с цел увеличаване на техническата надеждност на съоръженията при оптимална цена.
Създаване, въвеждане и обновяване на плановете за Превантивна Поддръжка според изискванията и нуждите.
Планиране на Превантивна Поддръжка за Оператирите на производственото оборудване, Механици на промишлено оборудване, Електромонтъори и външни сервизни техници ( използвайки SAP).
Приключване и потвърждаване на работата по отворените ордери за поддръжка.
Участва в изготвянето на годишния бюджет за поддръжка на производственото оборудване, както и ежемесечното актуализиране на RE for PM cosт.
Наблюдава и оценява изпълнението на превантивната поддръжка като при необходимост изготвя план за действие.
Осигурява необходимите резервни части за извършване на планираните ремонти.
Създава заявките за доставка на резервни части и поддържа контакти с отдел снабдяване при изготвяне на ордерите за доставка.
Контактува с представители на производителите на производствени линии, машини и резервни части и техни дистрибутори и уточнява поръчките на резервни части.
Проследява движението на поръчаните резервни части до и на територията на ССНВС.
Постоянно следи нуждите от резервни части.
Работи с наличната техническа документация, осигурява нейното съхранение в изряден вид.
Въвежда нови кодове на резервните части, както и блокира и отблокира и присъединява от една локация към друга на съществуващите такива в SAP.
Изпълнява стриктно процедурите на Компанията.
Участва в инвентаризации.
Изпълнява и други спомагателни функции, произтичащи от производствената дейност.

ОТНАСЯ ЛИ СЕ ЗА ТЕБ?
Висше техническо образование - Машинен инженер, Електроинженер.
Минимум 1– 2 години предходен опит в поддръжката на производство на напитки, храни, енергийната или друга промишленост.
Технически познания.
Компютърни умения: работа със SAP, MS Office, Lotus notes.
Добро владеене на английски език.
Свидетелство за управление на МПС.
Редовна смяна.

НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ:
Работа в динамична среда, стимулираща постигане на високи резултати.
Възможност за придобиване на нови знания и развитие след екип от професионалисти.
Запознаване с най-добрите практики в областта.
Конкурентна заплата, трудов договор и осигуровки.

ПРИДОБИВКИ:
Платен годишен отпуск - 20 работни дни по КТ и допълнителни дни според позицията;
Допълнително здравно осигуряване, включващо болнична и доболнична помощ; здравен пакет за зъболекар, очила и лекарства;
Организиран служебен транспорт/осигуряване на карти за гориво, съгласно политиката при определени условия;
Подпомагане с пакет за РЕЛОКАЦИЯ за кандидати с отдалечена локация;
Осигурено работно облекло и пособия за безопасна работа;
Допълнителен бонус за Коледа и Великден, Бонус при участие в програма „Доведи приятел";
Подарък по социалната политика на компанията за специални събития (свключване на брак, раждане на дете, пенсиониране);
Възможност за издаване на карта за спорт;
Преференциални фирмени отстъпки за различни услуги и обекти;
Работна среда с добри практики, позитивна атмосфера и възможност за развитие.

НАШИЯТ ЕКИП:
Семейството на Кока-Кола Хеленик в България се състои от над 1700 ангажирани служители. Част сме от Coca-Cola HBC Group, един от най-големите бутилировачи на The Coca-Cola Company. Ежедневната ни мисия е да доставяме радост на 600 милиона потребители, предлагайки избор от над 190 глобални и любими местни брандове, във важните за тях моменти, 24 часа в денонощието, 7 дни в седмицата. Ние сме силен и талантлив екип, който постига отлични резултати, като побеждава и се учи всеки ден в 29 страни, на 3 континента. Нашият успех идва от съвместната ни работа като един, за да постигнем позитивна промяна в местните общности, в които работим.
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:
Производство
Мениджмънт, бизнес развитие
Населено място:
Гр. София
Адрес:
ул. "Рачо Петков Казанджията" 8
Дата:
11.Април.2024
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители
Повече информация за Coca-Cola Business Services Organization може да получите ТУК