Обява
ДИМИСОФ ЕООД

Мениджър екип недвижими имоти
Ref.No:
МЕ0919
Агенция за недвижими имоти АНЕТИ предлага посреднически и консултантски услуги за жилищни и бизнес имоти. За разрастващата дейност на фирмата търсим отговорни и коректни личности за следната позиция:

Описание на позицията:
• проучване и анализиране на пазара на недвижими имоти;
• привличане и въвеждане в работата на нови консултанти;
• съдействие към консултантите на екипа в тяхната работа с клиенти;
• провеждане на работни срещи с консултантите от екипа;
• намиране най-добрите решения за постигане на отлични резултати;
• изготвяне на бизнес стратегии и текущи справки;
• планиране и отчитане на дейността.

Изисквания към кандидата:

Личностни качества:
• амбициозен и ориентиран към отлични резултати лидер;
• способност да ръководи и сплотява екип;
• отговорно отношение, лоялност и коректност,
• комуникативност, вежливост, търговски усет;
• търпимост и бързо реагиране в различни ситуации;
• да не подценява предимствата на позитивното излъчване;
• динамична, иновативна и организирана личност;

Предлагаме:
• трудов договор;
• възможност за високи доходи, генерирани от растящо процентно възнаграждение обвързано с личните резултати;
• допълнителни придобивки и финансови стимули според индивидуалните заслуги;
• пълна технологична обезпеченост на работния процес;
• технически персонал, подпомагащ ежедневната дейност;
• съвременно оборудван офис, комфортно индивидуално работно място с персонален компютър, персонална ел. поща;
• информационно и материално осигуряване, гарантирана реклама, рекламни материали, персонални визитни картички;
• нелимитиран бюджет за реклама;
• съдействие по юридически, кредитни и счетоводни въпроси;
• отлична работна среда и колегиален микро климат с изградени много добри личностни взаимоотношения;
• работа в динамичен и опитен екип;
• текущо обучение;
• СИМ карта с осигурен месечен абонамент /макси пакет.

Ако обявата представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените от нас изисквания, моля изпратете пълна и точна автобиография с актуална снимка, точен адрес и координати за обратна връзка.

Адрес административен офис:
гр. София ул. Черковна 33
0899 19 20 19
Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:
Недвижими имоти
Адрес:
гр. София 1505, ул. Черковна 33
Дата:
6.Септември.2019
Детайли за организацията:
Повече информация за ДИМИСОФ ЕООД може да получите ТУК