Обява
Horizons Bulgaria

СПЕЦИАЛИСТ ПТО- София
Horizons е консултантска фирма с 18-годишен опит на пазара в България, специализирана в подбор на персонал на управленско и експертно ниво. Компанията комбинира ефективността на класическия подход с най-добрите практики на директния контакт и управлението на проекти в областта на човешките ресурси. Ние предлагаме многообразие от възможности за кариерно развитие в контекста на различни проекти, компании и функции.

Нашият клиент e бързо развиваща се международна група от компании в сектора на възобновяемите източници. Компанията е основана преди 10 години и е най-големият инсталатор в Европа, предлагащ услуги за изграждането на слънчеви фотоволтаични централи.

В търсене сме на:

СПЕЦИАЛИСТ ПТО

ОТГОВОРНОСТИ:

- Изготвяне на сметната документация по съответните проекти ( КСС; СМР);
- Подготовка на оферти за участие в тръжни процедури – по обществени поръчки или към частни инвеститори;
- Предварително остойностяване на обектите финансирани от компанията работодател;
- Изготвяне на графици за изпълнение, диаграми за работната ръка и механизацията необходими за изпълнение на строително-монтажните работи;
- Отчитане на изпълнените строително-монтажни работи на обектите – на външните възложители или на компанията работодател;
- Следене на разходите и контролирането им да не надвишават заложеното в бюджета;
- Съставяне на сертификати за заплащане на изпълнението;
- Изготвяне и съхранение на техническо досие на обекта.

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ПОЗИЦИЯ:

- 5 +/- години опит в оценката на разходите в строителния сектор;
- Диплома по Строителен мениджмънт, инженеринг или други подходящи;
- Работа със софтуер за търговска оценка като: MC2, Sage;
- Отлично ниво на английски и български език.

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
- Възможност за професионален растеж в предприемачески международен екип в света на възобновяемите енергийни източници
- Високо възнаграждение
- Творческа фирмена култура

Ако се интересувате от нашето предложение – изпратете ни подробна автобиография. Първоначалният подбор ще се извърши по документи и ще се свържем с одобрените кандидати.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на подбора.

Хорайзънс България, притежава Лиценз за посредническа дейност №2118, валиден от 27.09.2016 г.
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър, Профил: Търговец

Езикови познания:
Немски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Строителство, Архитектура
Финанси
Адрес:
гр. София, бул. Христо Смирненски 7, п.к. 1164
Дата:
16.Юли.2021
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Детайли за организацията:
Повече информация за Horizons Bulgaria може да получите ТУК