Обява
ЧЕЗ България ЕАД

Ръководител оперативен център гр. Благоевград
Описание
Основни отговорности:
Изготвя становища и предварителни договори и следи за изпълнението на предписанията за условията и начините за ел.захранване и спазване на изискванията на действащите нормативни документи;
Подписва становища и предварителни договори, съгласно одобреният подписов ред в Дружеството;
Проучва, разработва и предлага мерки за намаляване на техническите загуби на ел.енергия;
Проучва и предлага условия за начин на присъединяване на нови потребители
Подготвя договори за присъединяване съгласно одобреният подписов ред в Дружеството;
Съгласува и предлага за съгласуване проекти за изпълнение и следи за спазването на предписанията за условията и начините на ел.захранване;
Участва във външни и вътрешни приемателни комисии и технически съвети;
Следи за спазване законовите и нормативни изисквания в областта на проучвателните и проектни дейности;

Изисквания:
Висше електротехническо образование – степен магистър;
Професионална практика – минимум 3г. в сферата на електро-енергетиката;
Четвърта квалификационна група по ПБЗРЕУЕТЦЕМ;
Познаване на нормативните документи свързани с работата на сектора (ЗЕ, ЗЕЕ, ЗУТ, НУЕУЕЛ, НТЕЕЦМ, ПБЗРЕУЕТЦЕМ, ПКС и др.);
Много добра компютърна грамотност – MS Office;
Свидетелство за правоуправление на МПС – категория В;
Много добри умения за ръководене на екип при напрегнат режим на работа;
Много добри комуникативни организационни умения;
Добри способности за анализ и вземане на решения.
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Енергетика
Населено място:
Гр. Благоевград
Адрес:
бул. Цариградско шосе №159
Дата:
23.Септември.2020
Детайли за организацията:
Повече информация за ЧЕЗ България ЕАД може да получите ТУК