Обява
ВИ ДЖИ ЕФ ООД

ХИГИЕНИСТ/КА
Ref.No:
SS_Sf
Ние сме "Ви Джи Еф"! Фирма с над 25-години опит на едни от знаковите за България строителни обекти в инфраструктурното и високо строителство. Благодарение на този опит изградихме екип от специалисти, собствено ноу-хау и въведохме модерни строителни решения за:
•Хидроизолационни и покривни системи за промишлено, гражданско и инфраструктурно строителство;
•Интегрирани соларни системи за плоски и скатни покриви;
•Инфраструктурни проекти и обекти по опазване на околната среда;
•Ландшафтно проектиране, озеленяване и земеделие.

За нуждите на екипа търсим:
"ХИГИЕНИСТ/КА"

Основните отговорности, предвидени за позицията, са:
- Ежедневно почистване по график на офиси, място за хранене, санитарни помещения и прилежащите части;
- Зареждане на различни консумативи и подаване на заявка за закупване на нови при необходимост.
Работното място се намира в кв. Дружба 2.

Нашите очаквания и изисквания към подходящите кандидати:
- Опит в почистването на офис сгради;
- Добри организационни умения;
- Точност и изпълнителност;
- Комуникативна и неконфликтна личност;

Освен възможност за професионална реализация и подкрепа, от нас ще получите:
- Работа със стандартно работно време от 8:30 до 17:30 часа при петдневна работна седмца;
- Модерен офис и комуникативна локация;
- Коректни трудови взаимоотношения - постоянен трудов договор и пълно социално осигуряване;
- Осигурено работно облекло.

Ако имате нужда от промяна и в нашата обява виждате възможност да се развивате като специалист, изпратете ни Вашата професионална автобиография.

Ще се свържем с кандидатите, които отговарят на посочените от нас критерии.

Всички кандидатурите ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност. Личните Ви данни ще бъдат предмет на разглеждане единствено за целите на настоящия подбор, при стриктно спазване Общия регламент за защита на личните данни (GDPR) и Закона за защита на личните данни.
Изисквания към кандидата
Образование: , Профил:

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:
Почистване/услуги за домакинството
Физически / Ръчен труд
Населено място:
Гр. София
Адрес:
гр. София, бул. Проф. Цветан Лазаров 115
Дата:
1.Април.2024
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители
Детайли за организацията:
Повече информация за ВИ ДЖИ ЕФ ООД може да получите ТУК