Обява
Gi Group

СЛУЖИТЕЛИ В СКЛАД ЗА МЛЕЧНИ ПРОДУКТИ- София
Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси. Gi Group има близо 2500 служители в 40 държави, на територията на четири континента - Европа, Азия, Африка и Америка.

За нашият клиент международен производител на хранителни стоки в световен мащаб, търсим да назначим: СЛУЖИТЕЛИ В СКЛАД ЗА МЛЕЧНИ ПРОДУКТИ

Искате ли да работите в утвърдена компания, която предлага грижа и развитие на свойте служители?
Отговорихте с Да, тогава кандидатствайте и ние ще ви се обадим!

Компанията изцяло покрива транспорните разходи на своите служители.

Вашите отговорности:

- Приемане и разтоварване на готовата продукция;
- Подрежда палетизираните заявки на определените им места;
- Палетизиране на заявки и попълване на документи по тяхното изпълнение;
- Следи за наличието на етикети;
- Поддържане на чисто работно място.

Нашите изисквания:

- Завършено средно образование;
- Отговорност, лоялност и изпълнителност;
- Желание за работа и готовност за работа на ниски температури 2-6 градуса;
- Умения за работа в екип.

Компанията предлага:

- Пари за разходи по транспорт;
- Работа 2/2, дневни и нощни смени по график;
- Осигурена храна за нощните смени;
- Осигурени работни дрехи и обувки;
- Ваучери за храна 60 лв.
- Допълнителни бонуси за празниците;
- Допълнителен отпуск;
- Възможност за развитие.

Ако проявявате интерес към предложението ни, моля, изпратете CV (автобиография).

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348/18.09.2017, безсрочен/.
Изисквания към кандидата
Образование: Средно

Трудов опит:
Без професионален опит

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Работа в склад
Адрес:
бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6
Дата:
6.Август.2019
Организация:
Gi Group
Детайли за организацията:
Повече информация за Gi Group може да получите ТУК